Screensaver (1.0.0) - en to ne translation catalogue (9 entries)

en: Sunday
ne: आईतवार

en: Monday
ne: सोमवार

en: Tuesday
ne: मंगलवार

en: Wednesday
ne: बुधवार

en: Thursday
ne: बिहीवार

en: Friday
ne: शुक्रवार

en: Saturday
ne: शनिवार

en: About
ne: बारेमा

en: Add one more
ne: एउटा थप्नुहोस्
