Screensaver (1.0.0) - en to oc translation catalogue (9 entries)

en: Sunday
oc: Dimenge

en: Monday
oc: Diluns

en: Tuesday
oc: Dimars

en: Wednesday
oc: Dimècres

en: Thursday
oc: Dijòus

en: Friday
oc: Divendres

en: Saturday
oc: Dissabte

en: Other
oc: Autre

en: About
oc: A prepaus
