Screensaver (1.0.0) - en to ro translation catalogue (9 entries)

en: Sunday
ro: Duminică

en: Monday
ro: Luni

en: Tuesday
ro: Marți

en: Wednesday
ro: Miercuri

en: Thursday
ro: Joi

en: Friday
ro: Vineri

en: Saturday
ro: Sâmbătă

en: Other
ro: Altele

en: About
ro: Despre
