Screensaver (1.0.0) - en to ru translation catalogue (10 entries)

en: Sunday
ru: воскресенье

en: Monday
ru: понедельник

en: Tuesday
ru: вторник

en: Wednesday
ru: среда

en: Thursday
ru: четверг

en: Friday
ru: пятница

en: Saturday
ru: суббота

en: Other
ru: Другое

en: About
ru: Информация

en: Add one more
ru: Добавить ещё
