Screensaver (1.0.0) - en to uk translation catalogue (10 entries)

en: Sunday
uk: неділя

en: Monday
uk: понеділок

en: Tuesday
uk: вівторок

en: Wednesday
uk: середа

en: Thursday
uk: четвер

en: Friday
uk: п'ятниця

en: Saturday
uk: субота

en: Other
uk: Інше

en: About
uk: Про модуль

en: Add one more
uk: Додати ще
