Screenshot (1.0.3) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Type
ar: النوع

en: Block
ar: الصندوق

en: Screenshot
ar: اللقطة

en: About
ar: حول

en: File directory
ar: دليل الملف

en: Optional subdirectory within the upload destination where files will be stored. Do not include preceding or trailing slashes.
ar: مجلد فرعي اختياري في مجلد الرفع الذي ستخزّن فيه الملفات. لا تدرج خط مائلا لا قبل ولا بعد.
