Scribit Pro (1.0.0) - en to bn translation catalogue (7 entries)

en: Username
bn: ব্যবহারকারীর নাম

en: Language
bn: ভাষা

en: Password
bn: পাসওয়ার্ড

en: Save
bn: সংরক্ষণ

en: Email
bn: ইমেইল

en: Account
bn: এ্যাকাউন্ট

en: About
bn: সম্পর্কে
