Scribit Pro (1.0.0) - en to fil translation catalogue (5 entries)

en: Username
fil: Bansag

en: Language
fil: Wika

en: Password
fil: Hudyat

en: Save
fil: Pangalagaan

en: Account
fil: Akawnt
