Scribit Pro (1.0.0) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: Username
kk: Қолданушының аты

en: Language
kk: Тіл

en: Password
kk: Құпиясөз

en: Save
kk: Сақтау

en: Account
kk: Есеп
