Scribit Pro (1.0.0) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: Username
mn: Хэрэглэгчийн нэр

en: Language
mn: Хэл

en: Password
mn: Нууц үг

en: Save
mn: Хадгалах

en: Email
mn: Имэйл
