Scribit Pro (1.0.0) - en to mr translation catalogue (6 entries)

en: Username
mr: सदस्यनाम

en: Language
mr: भाषा

en: Password
mr: परवलीचा शब्द

en: Save
mr: संरक्षीत

en: Email
mr: ईमेल

en: Account
mr: खाते
