Scribit Pro (1.0.0) - en to oc translation catalogue (9 entries)

en: Username
oc: Nom d'utilizaire

en: Language
oc: Lenga

en: Password
oc: Senhal

en: Save
oc: Enregistrar

en: Email
oc: Corrièr electronic

en: Male
oc: Òme

en: Female
oc: Femna

en: Account
oc: Compte

en: About
oc: A prepaus
