Scribit Pro (1.0.0) - en to pa translation catalogue (5 entries)

en: Username
pa: ਯੂਜ਼ਰ ਨਾਂ

en: Language
pa: ਭਾਸ਼ਾ

en: Password
pa: ਪਾਸਵਰਡ

en: Save
pa: ਸੰਭਾਲ਼ੋ

en: Account
pa: ਅਕਾਊਂਟ
