Scribit Pro (1.0.1) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: Username
eo: Uzantnomo

en: Language
eo: Lingvo

en: Password
eo: Pasvorto

en: Save
eo: Konservu

en: Email
eo: Retmesaĝo
