Scribit Pro (1.0.1) - en to gu translation catalogue (6 entries)

en: Username
gu: ઉપભોક્તા

en: Language
gu: ભાષા

en: Password
gu: સાંકેતિક શબ્દ

en: Save
gu: સાચવો

en: Email
gu: ઈ-મેઈલ

en: About
gu: વિશે
