Scribit Pro (1.0.1) - en to kn translation catalogue (8 entries)

en: Username
kn: ಬಳಕೆದಾರ ಹೆಸರು

en: Language
kn: ಭಾಷೆ

en: Password
kn: ಗುಪ್ತಪದ

en: Save
kn: ಉಳಿಸಿ

en: Email
kn: ಇಮೇಲ್

en: Male
kn: ಮಲೆ

en: About
kn: ಕುರಿತು

en: pixels
kn: ಪಿಕ್ಸೆಲ್‍ಗಳು
