Scribit Pro (1.0.1) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: Username
ps: کارن نوم

en: Language
ps: ژبه

en: Password
ps: پټ توری

en: Email
ps: بریښنالیک

en: About
ps: په اړه

en: Maximum height
ps: ټولو زيات لوړوالی
