Scribit Pro (1.1.0) - en to am translation catalogue (5 entries)

en: Username
am: የተጠቃሚ ስም

en: Language
am: ቋንቋ

en: Password
am: የይለፍ ቃል

en: Save
am: አስቀምጥ

en: Email
am: ኢሜይል
