Scribit Pro (1.1.0) - en to sr translation catalogue (6 entries)

en: Username
sr: Корисничко име

en: Language
sr: Језик

en: Password
sr: Лозинка

en: Save
sr: Сачувај

en: Email
sr: Е-мејл адреса

en: @name field is required.
sr: @name поље је потребно попунити.
