Scribit Pro (1.1.0) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Username
is: Notendanafn

en: Language
is: Tungumál

en: Password
is: Lykilorð

en: Save
is: Vista

en: Email
is: Netfang

en: About
is: Um
