Scribit Pro (2.0.0) - en to he translation catalogue (12 entries)

en: Status
he: מצב

en: Language
he: שפה

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: Save
he: שמירה

en: Unknown
he: לא ידוע

en: Details
he: פרטים

en: About
he: אודות

en: pixels
he: פיקסלים

en: Maximum height
he: גובה מקסימלי

en: Maximum width
he: רוחב מקסימלי

en: @name field is required.
he: השדה @name הוא שדה חובה.
