Scribit Pro (2.0.1) - en to de translation catalogue (22 entries)

en: Language
de: Sprache

en: Yes
de: Ja

en: No
de: Nein

en: Save
de: Speichern

en: Unknown
de: Unbekannt

en: Male
de: Männlich

en: Female
de: Weiblich

en: Services
de: Dienste

en: Remarks
de: Bemerkungen

en: About
de: Über

en: pixels
de: Pixel

en: Maximum height
de: Maximale Höhe

en: Maximum width
de: Maximale Breite

en: Urgent
de: Dringend

en: @name field is required.
de: Das Feld @name ist erforderlich.

en: Voice
de: Stimme

en: Subtitles
de: Untertitel

en: Maximum size: %max_width x %max_height pixels
de: Maximale Größe: %max_width x %max_height Pixel

en: Maximum width: %max_width pixels
de: Maximale Breite: %max_width Pixel

en: Maximum height: %max_height pixels
de: Maximale Höhe: %max_height Pixel

en: Could not retrieve the remote URL (@url).
de: Die externe URL (@url) konnte nicht gefunden werden.

en: You can link to media from the following services: @providers
de: Folgende Dienste können zum Media-Modul verlinken: @providers
