Script Manager (2.0.0-rc1) - en to ar translation catalogue (9 entries)

en: Name
ar: الاسم

en: Label
ar: التسمية

en: Top
ar: الأعلى

en: ID
ar: المعرف ID

en: Bottom
ar: الأسفل

en: Visibility
ar: الرؤية

en: Position
ar: الوضع

en: Visibility Conditions
ar: شروط الرؤية

en: Visibility Condition
ar: شرط الرؤية
