Script Manager (2.0.0-rc1) - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: Name
ast: Nome

en: Label
ast: Etiqueta

en: Top
ast: Cimeru

en: Bottom
ast: Abaxo

en: Visibility
ast: Visibilidá
