Script Manager (2.0.0-rc1) - en to bg translation catalogue (5 entries)

en: Name
bg: Име

en: Label
bg: Заглавие

en: Top
bg: Връх

en: Bottom
bg: Дъно

en: Visibility
bg: Видимост
