Script Manager (2.0.0-rc1) - en to ca translation catalogue (8 entries)

en: Name
ca: Nom

en: Label
ca: Etiqueta

en: Top
ca: Part superior

en: Bottom
ca: Part inferior

en: Visibility
ca: Visibilitat

en: Position
ca: Posició

en: Visibility Conditions
ca: Condicions de visibilitat

en: Visibility Condition
ca: Condició de visibilitat
