Script Manager (2.0.0-rc1) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: Name
eo: Nomo

en: Label
eo: Etikedo.

en: ID
eo: Identigilo

en: Visibility
eo: Videbleco

en: Position
eo: Loko
