Script Manager (2.0.0-rc1) - en to es translation catalogue (10 entries)

en: Name
es: Nombre

en: Label
es: Etiqueta

en: Top
es: Superior

en: Bottom
es: Inferior

en: Visibility
es: Visibilidad

en: Position
es: Posición

en: Snippet
es: Fragmento

en: Script
es: Guión

en: Visibility Conditions
es: Condiciones de Visibilidad

en: Visibility Condition
es: Condiciones de Visibilidad
