Script Manager (2.0.0-rc1) - en to et translation catalogue (8 entries)

en: Name
et: Nimi

en: Label
et: Nimetus

en: Top
et: Ülesse

en: Bottom
et: Alumine

en: Visibility
et: Nähtavus

en: Position
et: Asukoht

en: Visibility Conditions
et: Nähtavuse Tingimused

en: Visibility Condition
et: Nähtavuse Tingimus
