Script Manager (2.0.0-rc1) - en to fa translation catalogue (7 entries)

en: Name
fa: نام

en: Label
fa: برچسب

en: Top
fa: بالا

en: ID
fa: شناسه

en: Bottom
fa: پایین

en: Visibility
fa: وضعیت نمایش

en: Position
fa: موقعیت
