Script Manager (2.0.0-rc1) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Name
hr: Naziv

en: Label
hr: Oznaka

en: Bottom
hr: Dno

en: Visibility
hr: Vidljivost

en: Position
hr: Pozicija
