Script Manager (2.0.0-rc1) - en to it translation catalogue (8 entries)

en: Name
it: Nome

en: Label
it: Etichetta

en: Top
it: In cima

en: Bottom
it: In fondo

en: Visibility
it: Visibilità

en: Position
it: Posizione

en: Visibility Conditions
it: Condizioni di visibilità

en: Visibility Condition
it: Condizione di visibilità
