Script Manager (2.0.0-rc1) - en to kn translation catalogue (7 entries)

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: Label
kn: ಗುರುತುಪಟ್ಟಿ

en: Top
kn: ಮೇಲಿನ/ಮೊದಲ

en: ID
kn: IDE ಗಳು

en: Bottom
kn: ಕೆಳ

en: Position
kn: ಸ್ಥಾನ

en: Script
kn: ಸ್ಕ್ರಿಪ್ಟ್
