Script Manager (2.0.0-rc1) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Name
lv: Nosaukums

en: Label
lv: Etiķete

en: Top
lv: Augša

en: Bottom
lv: Apakša

en: Visibility
lv: Redzamība

en: Position
lv: Pozīcija
