Script Manager (2.0.0-rc1) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Name
sk: Názov

en: Label
sk: Označenie

en: Top
sk: Navrch

en: Bottom
sk: Naspodok

en: Visibility
sk: Viditeľnosť

en: Position
sk: Pozícia
