Script Manager (2.0.0-rc1) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Name
ta: பெயர்

en: Label
ta: அடையாளம்

en: Top
ta: மேல்

en: Bottom
ta: கீழ்

en: Visibility
ta: பார்க்கக்கூடிய நிலை

en: Position
ta: இடம்
