Script Manager (2.0.0-rc1) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Name
ug: ئىسىم

en: Label
ug: بەلگە

en: Top
ug: ئۈستى

en: Bottom
ug: ئاستى

en: Visibility
ug: كۆرسىتىش
