Script Manager (2.0.0-rc2) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Name
ne: नाम

en: Label
ne: लेबल

en: Top
ne: माथि

en: ID
ne: परिचय

en: Visibility
ne: दर्शनीयता
