Script Manager (2.0.0-rc2) - en to pt translation catalogue (8 entries)

en: Name
pt: Nome

en: Label
pt: Etiqueta

en: Top
pt: Topo

en: Bottom
pt: Baixo

en: Visibility
pt: Visibilidade

en: Position
pt: Posição

en: Visibility Conditions
pt: Condições de Visibilidade

en: Visibility Condition
pt: Condição de Visibilidade
