Script Manager (2.0.0-rc2) - en to da translation catalogue (7 entries)

en: Name
da: Navn

en: Label
da: Etiket

en: Bottom
da: Bund

en: Visibility
da: Synlighed

en: Position
da: Placering

en: Visibility Conditions
da: Synlighedsbetingelser

en: Visibility Condition
da: Synlighedsbetingelse
