Script Manager (2.0.0-rc1) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Name
he: שם

en: Label
he: תווית

en: Top
he: עליון

en: Bottom
he: למטה

en: Visibility
he: מתי השדה מוצג

en: Position
he: מיקום
