Script Manager (2.0.0-rc1) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Label
lt: Etiketė

en: Top
lt: Viršus

en: Bottom
lt: Apačia

en: Visibility
lt: Matomumas

en: Position
lt: Pozicija
