Script Manager (2.0.0-rc2) - en to nl translation catalogue (7 entries)

en: Name
nl: Naam

en: Top
nl: Bovenaan

en: Bottom
nl: Onderkant

en: Visibility
nl: Zichtbaarheid

en: Position
nl: Positie

en: Visibility Conditions
nl: Zichtbaarheidsvoorwaarden

en: Visibility Condition
nl: Zichtbaarheidsvoorwaarde
