Script Manager (8.x-1.0) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: Name
gl: Nome

en: Top
gl: Superior

en: Bottom
gl: Botón

en: Visibility
gl: Visibilidade

en: Position
gl: Posición
