Script Manager (8.x-1.0) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: Name
sl: Ime

en: Top
sl: Na vrhu

en: Bottom
sl: Spodaj

en: Visibility
sl: Vidljivost

en: Position
sl: Položaj
