Script Manager (8.x-1.1) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: Name
eu: Izena

en: Top
eu: Goian

en: ID
eu: IDa

en: Bottom
eu: Behean

en: Visibility
eu: Ikusgarritasuna

en: Position
eu: Kokapena
