Script Manager (8.x-1.1) - en to uk translation catalogue (10 entries)

en: Name
uk: Назва (ім'я)

en: Top
uk: Зверху

en: Bottom
uk: Знизу

en: Visibility
uk: Видимість

en: Position
uk: Позиція

en: Snippet
uk: Фрагмент

en: Script
uk: Сценарій

en: Scripts
uk: Скрипти

en: Visibility Conditions
uk: Умови видимості

en: Visibility Condition
uk: Умова видимості
