Script Manager (8.x-1.1) - en to vi translation catalogue (8 entries)

en: Name
vi: Tên

en: Top
vi: Đầu

en: ID
vi: Mã

en: Bottom
vi: Cuối

en: Visibility
vi: Hiển thị nội dung

en: Position
vi: Vị trí

en: Script
vi: Văn lệnh

en: Scripts
vi: Văn lệnh
