Script Manager (8.x-1.2) - en to hu translation catalogue (9 entries)

en: Name
hu: Név

en: Top
hu: Teteje

en: ID
hu: Azonosító

en: Bottom
hu: Alja

en: Visibility
hu: Láthatóság

en: Position
hu: Elhelyezkedés

en: Snippet
hu: Részlet

en: Visibility Conditions
hu: Láthatóság feltételei

en: Visibility Condition
hu: Láthatóság feltétele
