Script Manager (8.x-1.2) - en to id translation catalogue (7 entries)

en: Name
id: Nama

en: Top
id: Atas

en: Bottom
id: Dasar

en: Visibility
id: Visibilitas

en: Position
id: Posisi

en: Visibility Conditions
id: Kondisi Visibilitas

en: Visibility Condition
id: Kondisi Visibilitas
